O Tuli

Kategorie
 
 
 
 
 
O Tuli
 
 
O nás

Tuli je slovenská značka, která vám od roku 2006 přináší do života útulnost a pohodlí. S láskou navrhujeme a šijeme originální designové sezení a doplňky pro domácnosti, kanceláře nebo hotely. Záleží nám hlavně na poctivém řemeslném zpracování, šikovném designu a jedinečném charakteru našich výrobků. Máme vztah ke slovenské tradici kvalitního šití a rádi pro vás vybíráme pestré a trvanlivé materiály, abyste si tak odpočinek i práci v našich sedacích řešeních opravdu vychutnali.

 
 

Naše hodnoty

 1. Útulný pocit domova Tou nejdůležitější hodnotou je pro nás přinést lidem zážitek z útulného pocitu pohodlí. Každým jednotlivým výrobkem se snažíme vytvořit útočiště, v němž se člověk cítí příjemně a z nějž se mu nechce odejít.
 2. Špičkový design Snažíme se budovat naše nápady především na základě funkčního a atraktivního designu. Spolupracujeme s vynikajícími produktovými designéry, udáváme trendy a vždy se snažíme hledat nové a lepší cesty k radosti z pohodlí.
 3. Poctivé materiály Ve výběru materiálů na naše produkty neděláme kompromisy. Ať už jde o hebké a přírodní látky, nebo o trvanlivější syntetická řešení, máme rádi pouze zdravotně nezávadné, příjemné a pohodlné materiály.

 4. Tradice dobrého šití Uvědomujeme si, že zážitek z našich výrobků bude jen taký dobrý, jako jeho zpracování. Dáváme si proto záležet na kvalitním šití, které nejen dobře vypadá; na takovou kvalitu byly hrdé i naše babičky.

 5. Zdraví a ergonomie Sedací řešení a doplňky od Tuli nejsou jen pohodlné - jsou ergonomicky tvarované, antialergické a myslí hlavně na lidi. Jsou zdravou oporou při sezení nebo ležení, působí zdravě a relaxačně a jsou ekologicky nezávadné.

 6. Styl a elegance Vždy se nám líbil nábytek, který nejen dobře slouží, ale který má i svůj osobitý styl. Ten dodá prostoru identitu, osvěží ho a rozzáří – ať už jde o hravost v dětském pokoji, nebo o eleganci v kanceláři.

 
 

 
 

Náš příběh

Jsme rodinná firma s vášní pro design a pohodlí. Na trhu působíme od roku 2006, kdy jsme začali s výrobou sedacích vaků – měkkého a příjemného nábytku, který zútulní jakýkoliv prostor a poskytne v něm hřejivé útočiště. Na Slovensko jsme je přinesli jako první a Tuli vak se stal synonymem pohodlného sezení. Dodnes mnozí nazývají Tuli vakem jakýkoliv sedací vak – je to právě díky úspěchu našich originálních značkových vaků, které jsou stále nejoblíbenějšími produkty z naší dílny.

 

Během let jsme postupně nasbírali zkušenosti a lépe poznali potřeby zákazníků, až jsme se postupně propracovali k pestrému sortimentu sedacích řešení a doplňků, vhodných do domácností, coworkingových zón nebo odpočinkových a zábavných zařízení. Společným jmenovatelem je dodnes útulnost a pohodlí – jsou pro nás zosobněním pocitu bezpečí a domova.

 

Jsme pyšní na to, že většinu produktů v našem sortimentu si šijeme sami v Moste při Bratislave. Rádi je doplňujeme podařenými kousky od jiných značek, které pečlivě vybíráme podle přísných kritérií. Výsledkom je široký sortiment přírodních a syntetických materiálů, tvarů a barev, z nichž máme radost nejen my, ale i naši zákazníci.

 

Dnes působíme kromě Slovenska i v České republice a ve spolupráci se špičkovými designéry, architekty i řemeslníky přinášíme domácnostem i firmám útulné, ale elegantní možnosti pro práci i odpočinek.

 
 

 
 

Ocenění

Máme velkou radost z toho, že naše nároky na kvalitu nápadů a jejich zpracování nám již získaly několik ocenění v oblasti designu, bydlení a podnikání. Utvrzuje nás to v tom, že náš přístup je správný a že má význam být přísný na sebe i na své výrobky.

 
 
 • Microsoft
 • HP
 • Foxconn
 • Sass
 • Siemens
 • Eizo
 
 

VisaMasterCard

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze