Hotely

Kategorie
 
 
 
 
 
Hotely
 
 
Hotely, penziony a gastro

Pohodlné sezení a příjemné trávení času je v hotelovém a gastro byznysu mimořádně důležité. Zákazníkům totiž záleží nejen na úrovni služeb, ale i na kvalitě a zážitku ze zařízení. Dejte jim možnost příjemně si posedět a odpočnout a i díky pohodlně strávenému času se k vám budou rádi vracet. S Tuli pohodlně zařídíte společné prostory, wellness zóny, terasy nebo zasedačky. Jako samostatný produkt nabízíme dokonce zařízení kina se sedacími vaky, které umíme vytvořit a odevzdat kompletně celé na klíč. Možnosti s Tuli jsou prakticky neomezené – rádi vám proto poradíme s výběrem ideálních sedacích řešení pro vaši provozovnu, jimiž nejen potěšíte zákazníky, ale dodáte svému prostoru jedinečný charakter.

 
 

 
 

O čem je toto řešení?

 • Jde o tuli koncepci pro různé formy odpočinkových zón v rámci gastro byznysu
 • Základ tvoří různé typy tuli sezení – menší, větší měkčí i pevnější
 • Umí pokrýt více možností využití prostoru nebo jej lze vyskládat pouze pro jeden účel
 • Vše v tuli stylu, který svým designem a lehkostí dodá vašemu prostoru přitažlivost a současně bude respektovat design vaší provozovny
 
 

Co moje provozovna získá?

 • Jedinečný prostor pro pobývání a odpočinek hostů
 • Moderní designovou zónu, kde budou vaši hosté rádi trávit čas a kam se budou rádi vracet
 • Nové zákazníky, kteří budou vyhledávat Vaše nové služby a nové prostory, jimiž svůj provoz rozšíříte
 • Rychlé řešení pro různé prostory s různým využitím
 • Mobilní, lehký a pohodlný nábytek, který si vaši zaměstnanci oblíbí
 
 
Inspirujte se

Podívejte se, jaké prostory jsme již provozovnám vytvořili.

 
 
 • Projekty
 • Projekty
 • Projects
 
 

Jestli se chcete dále inspirovat a podívat se na řešení, která by byla vhodná pro Vaši provozovnu, kontaktujte nás.

 
 

Jak to funguje?

 1. Přijdeme si s Vámi popovídat o tom, jak u vás vaši hosté tráví volný čas. Povíte nám, jaký máte cíl. Zda vám jde o zvýšení počtu návštěvníků, o prodloužení času na provozovně, nebo o zvýšení frekvence návštěvnosti. Současně nám povíte, jaké požadavky hosté mají, jak u vás tráví čas a jak ještě umíte své prostory využít.
 2. Navrhneme, vymyslíme, a připravíme návrh celé zóny a vhodného nábytku. Dostanete od nás ucelený koncept i s vysvětlením, jak má Tuli zóna fungovat. S vámi finálně doladíme ideální využití prostoru pro vaši provozovnu.
 3. Dovezeme, nainstalujeme a nastavíme servisní plán a o celou zónu se budeme pravidelně starat za vás. Od čištění až po výměnu náplní. Samozřejmě pokud to budete požadovat.
Hotely

Kontaktujte nás

Miroslav Valach

+421 907 721 028
 
 

Naši spokojení klienti

Grand Hotel Kempinski High Tatras, Alena Spišiaková, Director of Sales & Marketing

Tuli vaky zkrášlily zahradu našeho hotelu a hostům nabízejí unikátní výhledy na panorama Tater a na Štrbské pleso z absolutního pohodlí. Hosté si v nich rádi čtou nebo jen tak relaxují. Jako odběratel jsme ocenili skvělý klientský servis a ochotu obchodního zástupce, rychlost vyřízení všech požadavků a výroby na míru, kvalitu materiálu a také dlouhou záruční dobu.

 

 

 
 
 • HP
 • Foxconn
 • Sass
 
 

 
 
Kreativní designéři, s nimiž jsme se spojili

Abychom si byli jisti, že každou provozovnu dokážeme změnit na živou zónu, kde se diskutuje, povídá a hledají se lepší řešení, vytváříme naše produkty s popředními slovenskými designéry.

 
 
Hotely

Mgr.art. Michal Staško

Jsem slovenský designér, působící na Slovensku a v České republice. Designu se věnuji profesionálně od roku 1996. Nabízím kreativní služby v oblastech produktového a průmyslového designu, návrhy interiérů a design nábytku. Jsem držitelem ocenění RedDot Design Award winner 2013 v kategorii product design, za produkt 3k od firmy TULI.

Hotely
 
 

VisaMasterCard

 
 

Pokud chcete vědět, jaká řešení umíme pro Vaši provozovnu připravit, kontaktujte nás.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze