Kategorie
 
 
 
 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cena
Tvar
Velikost
Barva
Místo použití
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
Dostupnost
Filtruj podle dostupnosti produktů
 
 
další kategorie

Originální Tuli vaky

Seřadit podle: Řadit sestupně
Zobrazuji :

 
 
 

Tuli vaky a pytle

Našim nejoblíbenějším produktem jsou nepochybně útulné a měkké sedací vaky a pytle, které vás doslova lákají lenošit. Jsou příjemné na dotek, ekologicky nezávadní a vyrobené z trvalých a příjemných materiálů. Přizpůsobí se vaší páteři a poskytnou teplé a laskavé útočiště, ze kterého se vám nebude chtít odejít.

 

Sedací pytle šijeme sami v různých kombinacích materiálů, vzorů a barev. Můžete si vybrat z trvalejších polyesterových potahů, ideálních na terasu, nebo nedávno přidaných jemnějších přírodních látek a atraktivní koženky vynikající pro vaše obývací doupě. Barvu si také zvolíte podle chuti – v naší nabídce najdete jasné a veselé barvy, ale i tlumenější pastelové odstíny. Díky tvarovatelnosti a dostupnosti tvrdších variant najdou pytle ve vaší domácnosti široké uplatnění – nabízejí mnoho poloh vhodných pro práci s notebookem, čtení či popíjení čaje.

 

Tuli pytle jsou antialergické a doporučovány ortopedy, tedy o zdraví vaše či vašich dětí se nemusíte obávat – právě naopak, na páteř jsou velmi zdravé. Kromě toto se jednoduše čistí a udržuji. V kombinaci s dlouhou životností tak představují ideální řešení útulného a příjemného domácího sezení, které si oblíbí celá rodina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze