Kategorie
 
 
 
 
 
15.01.2020 Do konce akce zbývá ještě:
157 hodin
47 minut
40 vteřin
 
 
Sphinx filter parametrov
Cena
Tvar
Velikost
Barva
Místo použití
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
Dostupnost
Filtruj podle dostupnosti produktů
 
 
další kategorie

Originální Tuli vaky

Seřadit podle: Řadit sestupně
Zobrazuji :

 
 
 

Tuli vaky a pytle

Našim nejoblíbenějším produktem jsou nepochybně útulné a měkké sedací vaky a pytle, které vás doslova lákají lenošit. Jsou příjemné na dotek, ekologicky nezávadní a vyrobené z trvalých a příjemných materiálů. Přizpůsobí se vaší páteři a poskytnou teplé a laskavé útočiště, ze kterého se vám nebude chtít odejít.

 

Sedací pytle šijeme sami v různých kombinacích materiálů, vzorů a barev. Můžete si vybrat z trvalejších polyesterových potahů, ideálních na terasu, nebo nedávno přidaných jemnějších přírodních látek a atraktivní koženky vynikající pro vaše obývací doupě. Barvu si také zvolíte podle chuti – v naší nabídce najdete jasné a veselé barvy, ale i tlumenější pastelové odstíny. Díky tvarovatelnosti a dostupnosti tvrdších variant najdou pytle ve vaší domácnosti široké uplatnění – nabízejí mnoho poloh vhodných pro práci s notebookem, čtení či popíjení čaje.

 

Tuli pytle jsou antialergické a doporučovány ortopedy, tedy o zdraví vaše či vašich dětí se nemusíte obávat – právě naopak, na páteř jsou velmi zdravé. Kromě toto se jednoduše čistí a udržuji. V kombinaci s dlouhou životností tak představují ideální řešení útulného a příjemného domácího sezení, které si oblíbí celá rodina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze