Sednete si Program garance Tuli +10 let

Chceme, aby pro vás značka Tuli znamenala
maximální zážitek a minimální starosti. 

Přesně o tom je garanční program Tuli +10 let. Znamená to, že s nákupem Tuli vaku získáte záruku až do konce jeho přirozené životnosti. Děkujeme vám za vaši důvěru, velmi rádi se pod ni oficiálně podepíšeme. Co přesně znamená program 
Tuli +10 let?

Rozšířená 10-letá záruka na výrobní vady

Díky osvědčeným výrobním postupům a našemu know how můžeme zaručit, že váš Tuli vak vám bude spolehlivě sloužit minimálně 10 let. Pokud se během této doby vyskytne jakákoliv výrobní vada, opravíme ji. 

Dvě náhradní náplně zdarma

Tuli je synonymum pohodlného sezení. I Tuli vaky se však časem přirozeně vysedí, potom je potřeba doplnit jejich polystyrénovou náplň. V rámci garančního programu Tuli +10 let získáte také dvě náhradní náplně navíc. Zdarma, kdykoliv si je vyžádáte. 

Průběh využití garance

Garance je vaše ihned po zakoupení vaku a jeho doručení k vám domů.
Do 5 dní od nákupu vám na e-mail přijde také potvrzení o garanci spolu s odkazem na využití garančního programu. První náhradní náplň dostanete na vyžádání, jakmile zjistíte, že se vám vak už vyseděl (ne hned s koupí vaku). Druhou potom později ve stejném případě.

Takže už žádné 
další poplatky? 

Ne. Všechny opravy v rámci programu máte zdarma. Stejně tak dvě náhradní náplně. Jediné, co je potřebné uhradit je poštovné za dopravu náplní nebo vaku, když k nám pocestuje na opravu, a potom zase zpátky k vám domů. 

Jak získat garanci 
Tuli +10 let?

10-letý garanční program je bonus ke každému Tuli vaku v naší nabídce. Zkrátka a jednoduše, když je vak označený garančním symbolem, získáte s ním v ceně i výhody programu Tuli +10 let. 

Jak využít garanci 
Tuli +10 let?
 

Našli jste výrobní chybu? Anebo chcete využít nárok na vaše dvě náplně zdarma? Spolu s vakem vždy zasíláme unikátní servisní kód, který stačí aktivovat a náš systém vás už dále spolehlivě provede celým procesem. 


Podrobnosti o programu a aktivaci vám přijdou společně s kódem.
Pokud chcete vědět více, pročtěte si i obchodní podmínky pro využívání programu Tuli + 10 let.

Jeslti máte další otázky, zeptejte se nás na info@tuli-tuli.cz.