Sednete si Tuli TuliFuk

Jaký je Polyester?

Řekněme si to na rovinu: je cool, má krásné barvy a rozhodně ho nepřehlédnete.
Na co hromada řečí okolo? Stačí to základní, svoboda a kopec zábavy.

O materiálu

Je to robustní a pevná látka, která je zároveň vodě odolná. Na výběr pro vás máme množství krásných barev, které se dají perfektně kombinovat a rozzáří každou místnost. Hodí se úplně všude, do každého pokoje i na terasu.

Použití

Polyesterová látka díky svojí pevnosti výborně drží tvar, proto ji doporučujeme zejména na tvarovatelné modely jako Sofa, Smart či miniSofa. Pozor však na její světlo stálost, při delším pobytu na slunci může vyblednout.

Čištění

Jednoobalové provedení vyčistíte ručně teplou vodou a jemným saponátem, případně ho můžete vytepovat. U dvouobalovém provedení můžete vrchní obal prát v pračce.

Parametry látky
Pratelnostčiětění hadříkem nebo praní v pračce
ÚV stáloststřední
Oděru odolnostvysoká
Vodě odolnostano
Gramáž látky455gr/m2
Složení látky vnější obal100% polyester s polyvinylchlorid zátěrem
Složení látky vnitřní obal100% polyester

Na co hromada řečí okolo? Stačí to základní, svoboda a kopec zábavy.

Jaký je Polyester Vzor?

Je designový a kopíruje nové trendy, má svůj styl a každý by chtěl žít jeho bohémsky život.
Na slunné terase či s vínem před krbem, užívat si je umění.

O materiálu

Je to unikátní vzorovaná látka, která pochází z dílen špičkových textilních designerů. Jestli chcete doma nebo na terase skutečně výjimečné sezení, naše krásné vzory vám udělají perfektní službu. Vaky z tohoto materiálu rozzáří každý prostor a nenechají chladnou ani jednu návštěvu. Látka Polyester Vzor je poctivě vyrobená v tradiční české textilní fabrice. Potisk řešíme v dílnách Tuli technikou vysoce kvalitního sublimačního potisku. Díky tomu můžeme garantovat zářivé barvy a nadstandardní kvalitu a odolnost látky. Vaky z materiálu Polyester Vzor koupíte pouze a jedině v TULI.

Použití

Polyester Vzor se hodí do interiéru, ale i do exteriéru. Je pevný, vodě odolný a světlostálý. Když vykoukne sluníčko, vzorované Tuli vaky můžete přemístit na terasu, k bazénu nebo do zahrady. Slunce ani déšť jim neuškodí. Polyester Vzor je vždy dodávaný s vnitřním obalem, spolu tato kombinace výborně drží tvar. Doporučujeme ji zejména na modely, které se dají tvarovat na více způsobů, jako je například Sofa, Smart, miniSofa či Tuli.

Čištění

Údržba této látky je velmi jednoduchá, vnější obal stačí vysvléci a vyprat v pračce.

Parametry látky

Pratelnostpraní v pračce
ÚV stálostvysoká
Oděru odolnostvysoká
Vodě odolnostano
Gramáž látky176gr/m2
Složení látky vnější obal100% polyester
Složení látky vnitřní obal100% polyester

Jaké jsou luxusní materiály?

Povídá se o nich, že mají vrozený cit pro eleganci a charizma s nádechem luxusu. Sezení na nich je královské. Vybírají si je lidé, kteří vědí, co chtějí. 
Mezi luxusní materiály patří: Luxury koženka, Plait a Square.

Luxury koženka

O materiálu

Luxury koženka je velmi příjemná na dotek. Má plastický design a jemně elastickou strukturu, díky které vás podasí ještě o něco pohodlněji. Je vysoce odolná vůči oděru a snese i náročnější podmínky v interiéru.

Použití

Hodí se nejen do dětského pokoje, ale i do obýváku, předsíně, ložnice či kanceláče. Vak z tohoto materiálu můžete klidně přesouvat po celém bytě, zapadne opravdu všude. Skvěle se hodí do velkých obýváků a do elegantních vzdušných prostorů. Neuškodí ji však ani sluníčko na terase, protože látka je vodě odolná. Sluší zejména modelům Kanoe, SuperModel, 3Color double a Tuli. 

Čištění

Velmi jednoduše se čistí – stačí použít hadřík a jemný saponát. 

Plait

O materiálu

Novinka, která pochází až z daleké Litvy, kde ji pro TULI vyrábí inovativní textilní fabrika. Plait je pevná potahová látka, vysoce odolná vůči oděru. Snese mnoho, proto vydrží i náročnější podmínky v interiéru. Tuto látku koupíte pouze v TULI.

Použití

Hodí se do obýváku, do předsíně či pracovnyJe stylová, trendy a její zajímavá struktura jen podtrhuje její exkluzivní design.

Čištění

Údržba tohoto materiálu je velmi jednoduchá – vnější obal můžete svléknout a vyprat v pračce na 30°C. 

Square

O materiálu

Square je novinka v naší nabídce.Je to měkoučká potahová látka velmi příjemná na dotek. Perfektně doplní také interiéry, kde se klade důraz na detaily a luxus. Square je poctivá, hustě tkaná textilie, která má vysokou odolnost vůči oděru. Za její kvalitu ručí i její původ – vyrábí se v renomované belgické textilní fabrice. Tuto látku koupíte pouze v TULI.

Použití

Hodí se do prostorných obýváků, do předsíně či kanceláře. Tato luxusní látka má zajímavé čtvercové provedení a každému interiéru dodá punc elegance

Čištění

Velmi jednoduše se čistí – vnější obal stačí svléknout a vyprat v pračce na 30 °C

Parametry látek

Luxury koženka Hnědá, BíláLuxury koženka NovinováLuxury koženka PaintballPaitSquare
Pratelnostčištění hadříkemčištění hadříkemčištění hadříkempraní v pračcepraní v pračce
ÚV stálostvysokávysokávysokásřednívysoká
Oděru odolnostvysokávysokávysokávelmi vysokásřední
Vodě odolnostanoanoanonene
Gramáž látky619gr/m2537gr/m2570gr/m2340gr/m2392gr/m2

Složení látky vnější
obal

79% polyvinylchlorid, 20% polyester, 1% polyuretan85% polyvinylchlorid, 13% polyester, 2% polyuretan78% polyvinylchlorid, 20% polyester, 2% polyuretan100% polyester100% polyester
Složení látky vnitřní obal100% polyester
100% polyester100% polyester100% polyester100% polyester

 


Jaký je Universal?

Sedne si s každým, miluje jednoduchost, přírodu a má spoustu skvělých přátel.
Je kliďas i kamarád do nepohody, tak proč se nebavit společně?

O materiálu

Universal je zkrátka univerzální. Naše nejnovější látka má krásné barvy, které perfektně ladí s aktuálními nábytkovými trendy. Je velmi příjemný na dotek a sezení na něm je zkrátka jedna báseň. Vaky v látce Universal mají vždy vnitřní a vnější obal, díky čemu perfektně drží tvar.  Vaky v této látce koupíte pouze a jedině v TULI.

Použití

Universal se hodí do každého pokoje v bytě, pro svou stálobarevnost však skvěle poslouží i na zahradě. Materiál je navíc i voděodolný, takže snese i déšť. Materiál doporučujeme zejména na vaky, které se dají tvarovat na více způsobů, jako je například Sofa, Smart, miniSofa nebo Tuli

Čištění

Údržba této látky je velmi jednoduchá, vnější obal stačí svléknout a vyprat v pračce

Parametry látky

Pratelnostpraní v pračce
ÚV stálostvysoká
Oděru odolnostvelmi vysoká
Vodě odolnostano
Gramáž látky262gr/m2
Složení látky vnější obal100% olefin
Složení látky vnitřním obalem100% polyester

Jaký je Základní polyester?

Je to kus pevné látky, která je velmi příjemná na dotek a zároveň se vyrábí v krásných barevných odlescích. Svou širokou škálou umožňuje výběr mezi hravostí a decentností. Zaručeně si vybere si každý.

O materiálu

Jde o pevnější typ látky, která se prezentuje krásnými a zářivými barvami. Kromě vizuálních plusů je zároveň i voděodolná a světlostálá, čímž si zachovává přednosti oproti jiným labilnější látkám. Je velmi příjemná na dotek a tak ji oceníte nejen v domácnosti, ale i v plavkách v létě na terase.

Použití

Základní polyester je pevnou tkaninou a tak výborně drží tvar. Jeho kvality oceníte zejména u modelů sedacích vaků basicSofa a basicTaburetka. Vhodný je do každé domácnosti a každou terasu.

Čištění

Základní polyester se velmi snadno čistí, což ocení nejedna hospodyňka. Jeho jednoobalové provedení vyčistíte ručně teplou vodou a jemným saponátem, případně jej můžete vytepovat.

Parametry látky

Pratelnostčištění hadříkem nebo tepování
ÚV stálostvysoká
Oděru odolnostvysoká
Vodě odolnostano
Gramáž látky155gr/m2
Složení látky vnější obal100% polyester

TuliFuk

Sedací vak, Tulifuk, který s vámi procestuje svět

Tuli Bestsellery Velký vak
  • rozmer 200.0 x 50.0 x 70.0 cm
  • vhodný pro dospělé i děti
  • jednoduché nafouknutí dvěma pohyby
  • vodeodolný a světlostálý materiál
  • ideální rozkládací sezení do vnějších i vnitřních prostorů
  • kompaktní a rychlé sbalení
  • součástí je designový batůžek

2 699 Kč

Objednejte do 15:00 a zboží předáme na doručení do státu do pracovného dňa
Skladem už jen  2 ks
Doručení zdarma nad 2700Kč Cena za doručení

Vyberte si z dalších možností

214 1 279 279 Kč více info

Polyester

Látka vhodná do interiéru i exteriéru. Je vysoce odolná vůči vodě, má běžnou UV stálost (na prudkém slunci v exteriéru může vyblednout). Polyester vyčistíte jednoduše - ručně vlhkou houbičkou a jemným saponátem a nebo jemným praním na 40°C.

Polyester vzor

Hodí se do  interiéru i exteriéru, slunce ji nikdy neublíží, má vysokou UV stálost. Navíc si na ni můžete nechat potisknout vlastní grafiku. Vyperete ji v pračce na 40°C nebo ji vyčistíte ručně vlhkou houbičkou a jemným saponátem.

Nylon

Zvolte si ji do interiéru nebo exteriéru. Má vysokou vodě odolnost a UV stálost, takže vám na slunci nevybledne. Doporučujeme prát v pračce na 40°C nebo ruční čištění vlhkou houbičkou a jemným saponátem.

Luxury koženka

Kvalitní elastická koženka, vhodná do interiéru. Čištění ručně vlhkou houbičkou a jemným saponátem.

Info Recenze

Parametry

Rozměry200.0 x 50.0 x 70.0 cm
Hmotnost1.2 kg
Pro koho je vak vhodnýděti, teenageři a dospělí
Typ šitípevnostní dvojitý šev
Počet poloh sezeníminimálně 4
Opření zadopření celých zad i hlavy
Výplňvzduch
Velikost vakuL
Použitízahrada, terasa, pláž, kempování, festivaly

Hit léta 2017, Tulifuk, jehož vlastnosti oceníte jak vy, tak i vaše ratolesti přináší oproti konkurenci mnoho výhod. Již se nebudete stěžovat na těžké nafukování, nestabilitu a zbytečně nadměrné rozměry. Tulifuk je navržen tak, aby splňoval komfortní požadavky. Nafouknete ho dvěma pohyby ve vzduchu. Svým dokonalým tvarem se přizpůsobí vašemu tělu a vy si můžete dopřát měkoučké sezení v kempu, na festivalu, v zahradě a vlastně kdekoliv vás napadne.
Lehce se vyfoukne a ještě snadněji sbalí do milého designového batůžku, který je součástí každého Tulifuku. 
Cestovatelé, tohle věru oceníte. Stačí si už jen vybrat jednu z nabízených neonových barev nebo moderních vzorů a barevné léto plné zábavy může začít.

Fotografie z prostředí

Prohlédněte si videa

Vse probehlo v poradku, rychle dodani! Sedací pytel jak na obrazku, tak ve skutečnosti moc krasny! Mohu jen doporučit a rada nakoupim znova.

jen a jen vyhody...pohodlne,projemne sezeni a hlavne krasny kousek do bytu

U Tuli-tuli jsem koupila jiz dva sedaci vaky.Kdo k nam prijde,je z vaku nadsen.Prvni vak jsem koupila skoro pred rokem a pokud mi ho nezasednou vnoucata,zadne jine sezeni nepouzivam.Hezci vak jsem nikdy nevidela.K Vanocum jsem synovi s rodinou vak take zakoupila...v krasnem barevnem privedeni...Vsichni jsme velice spokojeni...Krasa...

Recenzi prozatím nepíšu,protože je prozatím zabalený (vánoční dárek)!

Rychle a spolehlivě doručeno,spokojenost úplná!Díky!

Zboží dorazilo rychle, stránky jsou pěkné a přehledné, dobrý výběr materiálů, veselé dětské motivy, zboží vypadá kvalitně (zhodnotíme časem) Komunikace na výbornou. Škoda jen, že zboží dorazilo v průhledném obalu, pro děti ochomítající se při předání (nelze tomu vždy zabránit) přijdou o překvapení z dárku.

Je nádherný a kvalitně zpracovaný.

Je moc pěkný. Děti ho budou milovat

Desetiletá garance na výrobní vady a dvě náplně zdarma jsou silná argument pro tento obchod. Je vidět, že jsou si svou kvalitou jistí.

Tuli hřiště jsme koupili dceři k ročním narozeninám.Není nadšená jen ona,ale i naše tříletá dcerka. Je to naše třetí věc od Tuli a se všemi jsme nadmíru spokojeni.

Výhoda - velký výběr zboží, krásné vzory pro děti. Kvalitu si neodvažuji hodnotit, sedací vaky máme teprve týden a nemám porovnání s jinými, ale povrchový materiál se zdá být kvalitní, silný, dá se celkem dobře i tvarovat (na sezení - ležení apod.)a vnitřní náplň se bude dát dokoupit,tak snad OK... Jediná nevýhoda, neměli skladem všechny vzory a zrovna ten co jsme chtěli nebyl :-)

Slabší materiál, ale určitě pevný. Svému účelu poslouží.

Rychlá komunikace. U vaku Sofa v polyesteru je opravdu znát bytelnost, taburetka už taková není, ale věřím, že také vydrží. Jinak cenově se již značně blíží značce fatboy, která má na pocit malinko tvrdší polystyren (neudávají hustotu), ale 10 let záruka a dvě náplně mi přijdou jako dostatečná kompenzace a ukazují, že výrobkům věří

Seriozní výrobce, dost vysoké ceny, ale časté slevy, nápadité výrobky, ještě jsem nevyužila slíbenou náplň zdarma, ale u "sedačky" se mi zdají kuličky už dost slehlé, takže brzy i tuto nabídku využiji.

Obchod super, jen pozor na dopravní společnost Geis, kdy jsem byl opravdu nespokojen s jejich postupem, ale to není problém obchodu jako takového a navíc vše vyřešili k mé spokojenosti :-)

super komunikace rychlé dodání zboží přehledný web nadstandardní garanční program

Skvělý obchod s parádními věcmi.

zboží bylo zabaleno v průhledném pytlu, vzhledem k tomu že se jedná o dárek a zboží bylo doručeno odpoledne velmi nešťastné řešení balení

Líbí se mi velký výběr různobarevných vzorů a typů látek. Zatím spokojenost se zbožím, snad bude i nadále. Super je možnost doplnění kuliček zdarma.

Vše proběhlo v pořádku. Můj objednaný sedací vak nebyl skladem a tak mi z obchodu napsali omluvu a termín, do kdy bude zboží doručeno. Zboží bylo do tohoto termínu opravdu doručeno. Oceňuji jednání.

Vstřícná komunikace, jednání se zákazníkem

Doručení až domů. Většina zboží s desetiletou garancí.

pohodlné nakupování nejen pro babičky z venkova velká spokojenost vnučky s dárkem

Skvělý internetový obchod, velmi kvalitní zboží a výborná komunikace

Osobni pristup a snaha vyhovet.

Ano, jen je potřeba dobře koupit, aby klient nebyl nucen vracet, pokud není ze Slovenska. Showroom v ČR je myslím skoro nezbytný nebo vyjednat zpětné vyzvednutí za rozumnou cenu.

Zboží jsem objednávala v pondělí večer a již ve středu bylo k vyzvednutí na mnou zvolené pobočce Geis. Skvělé mi přišlo, že jsem mohla sledovat aktuální polohu balíku, kterou zastávkou zrovna prošel. Jen by bylo fajn, kdyby mi po vyzvednutí balíku už nechodily další upomínky k vyzvednutí. Ale to není problém na straně tuli-tuli ale u přepravce. Jinak jsem byla s nákupem velmi spokojená, na stránkách mi na online chatu poradili, dodání bylo rychlé a v pořádku, na pytli se pohodlně sedí. Běžně z něj musím vyhánět vetřelce.

Maximalni spokojenost, superrychla komunikace:)

Mohu doporučit, bezproblémový nákup.

hezky vypadajici sedaci vaky za primerenou cenu

Doporučuji obchod, protože je solidní. Rychle vyřizuje zakázky a má dobrý sortiment pro děti.

Vynikající komunikace, poskytli mi rady po emailu ohledně materiálů.

Jednoznačně všem obchod doporučuji. Skvělá komunikace a rychlost dodání. Určitě zde opět objednám.

Jsem spokojená

pestrý výběr, variabilita, kvalita výrobků zkušenosti mám dobré i přes komplikace s poškození, které se podařilo zdárně vyřešit doporučuji ostatním viz výše zmíněné důvody

Tento obchod bych doporučila i ostatním. Nákup byl pohodlný a komunikace s prodejcem bezvadná.

vaše nabídka byla oproti ostatním diseinově nápaditá. Doporučuji.

Firma na mě zapůsobila velice kladně při první návštěvě webových stránek, sice jsem potom ještě chvíli hledal jinde, ale pouze tady jsem se cítil "jako doma". Takže jsem si zde i vybral, jsem naprosto spokojen s kvalitou zboží a služeb. Můžu jen doporučit, určitě to není můj poslední nákup.

- kvalitní sedací vak - rychlé dodání

Jedním slovem SUPER!

Velmi dobrý a seriózní e-shop, přehlednost zboží pro snadný výběr, rychlé dodání, aktivní komunikace se zákazníkem - jsem velmi spokojena a neváhala bych se sem obrátit i opakovaně. Bezchybný zákaznický servis.

Perfektní a kvalitní zboží, velmi vstřícná a rychlá komunikace a celkové vyřízení i doručení zboží. Rozhodně doporučuji všem zákazníkům.Potřebujete poradit? 
Jsme online a odpovíme vám během pár minut

Zeptat se