Sednete si Sedačka Tuli 3Color Double

Jaký je Polyester?

Řekněme si to na rovinu: je cool, má krásné barvy a rozhodně ho nepřehlédnete.
Na co hromada řečí okolo? Stačí to základní, svoboda a kopec zábavy.

O materiálu

Je to robustní a pevná látka, která je zároveň vodě odolná. Na výběr pro vás máme množství krásných barev, které se dají perfektně kombinovat a rozzáří každou místnost. Hodí se úplně všude, do každého pokoje i na terasu.

Použití

Polyesterová látka díky svojí pevnosti výborně drží tvar, proto ji doporučujeme zejména na tvarovatelné modely jako Sofa, Smart či miniSofa. Pozor však na její světlo stálost, při delším pobytu na slunci může vyblednout.

Čištění

Jednoobalové provedení vyčistíte ručně teplou vodou a jemným saponátem, případně ho můžete vytepovat. U dvouobalovém provedení můžete vrchní obal prát v pračce.

Parametry látky
Pratelnostčiětění hadříkem nebo praní v pračce
ÚV stáloststřední
Oděru odolnostvysoká
Vodě odolnostano
Gramáž látky455gr/m2
Složení látky vnější obal100% polyester s polyvinylchlorid zátěrem
Složení látky vnitřní obal100% polyester

Na co hromada řečí okolo? Stačí to základní, svoboda a kopec zábavy.

Jaký je Polyester Vzor?

Je designový a kopíruje nové trendy, má svůj styl a každý by chtěl žít jeho bohémsky život.
Na slunné terase či s vínem před krbem, užívat si je umění.

O materiálu

Je to unikátní vzorovaná látka, která pochází z dílen špičkových textilních designerů. Jestli chcete doma nebo na terase skutečně výjimečné sezení, naše krásné vzory vám udělají perfektní službu. Vaky z tohoto materiálu rozzáří každý prostor a nenechají chladnou ani jednu návštěvu. Látka Polyester Vzor je poctivě vyrobená v tradiční české textilní fabrice. Potisk řešíme v dílnách Tuli technikou vysoce kvalitního sublimačního potisku. Díky tomu můžeme garantovat zářivé barvy a nadstandardní kvalitu a odolnost látky. Vaky z materiálu Polyester Vzor koupíte pouze a jedině v TULI.

Použití

Polyester Vzor se hodí do interiéru, ale i do exteriéru. Je pevný, vodě odolný a světlostálý. Když vykoukne sluníčko, vzorované Tuli vaky můžete přemístit na terasu, k bazénu nebo do zahrady. Slunce ani déšť jim neuškodí. Polyester Vzor je vždy dodávaný s vnitřním obalem, spolu tato kombinace výborně drží tvar. Doporučujeme ji zejména na modely, které se dají tvarovat na více způsobů, jako je například Sofa, Smart, miniSofa či Tuli.

Čištění

Údržba této látky je velmi jednoduchá, vnější obal stačí vysvléci a vyprat v pračce.

Parametry látky

Pratelnostpraní v pračce
ÚV stálostvysoká
Oděru odolnostvysoká
Vodě odolnostano
Gramáž látky176gr/m2
Složení látky vnější obal100% polyester
Složení látky vnitřní obal100% polyester

Jaké jsou luxusní materiály?

Povídá se o nich, že mají vrozený cit pro eleganci a charizma s nádechem luxusu. Sezení na nich je královské. Vybírají si je lidé, kteří vědí, co chtějí. 
Mezi luxusní materiály patří: Soft, Natural, Urban, Luxury koženka a Plait.

Soft

O materiálu

Robustná látka s viditelnou texturou, která je na dotyk jemnější jako pírko. Taková je látka Soft. Doslova pohladí vaši pokožku a způsobí pozitivní emoce již z prvního doteku. Stručně řečeno, tak měkoučkou látku jsme v Tuli ještě neměli. Nabízíme ji ve svěžích barvách, které omladí každý prostor bez rozdílu. Jestli potřebujete reset vašeho domova a hledáte něco super pohodlného a zároveň něžného na dotyk, pak stavte na látku Soft. Tuli vaky v látce Soft mají vždycky vnitřní i vnější obal, díky čemu ještě lépe drží tvar. Vaky v téhle unikátní látce koupíte jedině v Tuli.

Použití

Navzdory tomu, že struktura je viditelná, je jemňoučká, není ji vůbec cítit na dotek a plní víceméně funkci 3D efektu. Je vhodná na všechny Tuli modely. Jestli hledáte něco svěžího a moderního, no zároveň ne příliš vyzývavého, pak stavte na látku Soft.

Čištění

Látka není voděodolná, proto je vhodná do interiérových prostorů. Má však vodoodpudivou povrchovou úpravu. To znamená, že všechny nečistoty a tekutiny se za účelem urychleného čistění drží na povrchu a nevstřebají se do textilie. Při dvouvrstvém provedení je možné vyprat vrchní obal v pračce. Doporučuje se na 30°C při nízkých otáčkách. Látka neobsahuje těžké kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Ideální volba do domácnosti.

Natural

O materiálu

Látka Natural je složená z těch nejpříjemnějších tkaniv jako je len, bavlna a viskóza. Z naší nabídky si budete mít problém vybrat, jelikož látku nabízíme v jemných přírodních a pastelových barvách, jako je například něžná růžová, či trendy odstín mentolu. Natural je unikátní textilii. Kombinuje univerzální texturované textilie s trendovými barvami. Výrazná viditelná textura je kromě toho velmi jemná a příjemná na dotyk. Jde o luxusní a moderní látku, která dodá vašemu domovu nebo kanceláři okouzlující vzhled. Látka Natural je hrdou nositelkou certifikátu Oeko-Tex Standard 100 (zdraví nezávadná látka). Tuli vaky v látce Natural mají vždycky vnitřní i vnější obal, díky čemu ještě lépe drží tvar. Vaky v téhle unikátní látce koupíte jedině v Tuli.

Použití

Navzdory své jemnosti je látka Natural pevná a drží svůj tvar. Vyzkoušejte ji na našich modelech Sofa, Smart, SuperModel, Kanoe, 3ColorDouble, 3Color nebo Relax. Právě s nimi se můžete pochlubit ultra moderním obývákem nebo hrdo přijat svých klientů v kanceláři. Spojeni příjemné textury látky a pohodli Tuli vaku zabezpečí komfortní relax, kterého se už nebudete chtít vzdát.

Čištění

Látka není voděodolná, proto je vhodná do interiérových prostorů. Při dvouvrstvém provedení je možné oprať vrchní obal v pračce. Doporučuje se na 30°C při nízkých otáčkách.

Urban

O materiálu

Nádherná struktura, která na dotyk připomíná tu nejjemnější jelenici. To josu vlastnosti luxusní látky Urban. Je tak příjemná, že máte chuť se v ní vykoupat. Neustála potřeba hladit ji je výbornou predispozici obléct do ni Tuli vak. Můžete nám věřit, že již nebudete chtít sedět nikde jinde, jen ve vaku. Materiál se hodí nejenom pro dospělé, ale také pro děti, protože má vysokou odolnost vůči poškrábání a snese skutečně mnoho. Navíc její hebká textura je vhodná pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Tuli vaky v látce Urban mají vždycky vnitřní i vnější obal, díky čemu ještě lépe drží tvar. Vaky v téhle unikátní látce koupíte jedině v Tuli.

Použití

Látku Urban doporučujeme na všechny modely Tuli vaků. Její jemnou tkaninu a sametový povrch oceníte při každém sezení nebo ležení. Odteď zaručeně pochopíte, co je to tulit se v pravém smyslu slova. Dokonalé hladké pohlazeni najdete v látce Urban.

Čištění

Látka není voděodolná, proto je vhodná do interiérových prostorů. Má však vodoodpudivou povrchovou úpravu. To znamená, že všechny nečistoty a tekutiny se drží na povrchu za účelem rychlého povrchového čistění. Při dvouvrstvém provedení doporučujeme vrchní obal vyprat na šetrném programu při 30°C. Látka neobsahuje těžké kovy ani jiné zdraví škodlivé látky a je tak Ideální volba do domácnosti.

Luxury koženka

O materiálu

Luxury koženka je velmi příjemná na dotek. Má plastický design a jemně elastickou strukturu, díky které vás podasí ještě o něco pohodlněji. Je vysoce odolná vůči oděru a snese i náročnější podmínky v interiéru.

Použití

Hodí se nejen do dětského pokoje, ale i do obýváku, předsíně, ložnice či kanceláče. Vak z tohoto materiálu můžete klidně přesouvat po celém bytě, zapadne opravdu všude. Skvěle se hodí do velkých obýváků a do elegantních vzdušných prostorů. Neuškodí ji však ani sluníčko na terase, protože látka je vodě odolná. Sluší zejména modelům Kanoe, SuperModel, 3Color double a Tuli. 

Čištění

Velmi jednoduše se čistí – stačí použít hadřík a jemný saponát. 

Plait

O materiálu

Novinka, která pochází až z daleké Litvy, kde ji pro TULI vyrábí inovativní textilní fabrika. Plait je pevná potahová látka, vysoce odolná vůči oděru. Snese mnoho, proto vydrží i náročnější podmínky v interiéru. Tuto látku koupíte pouze v TULI.

Použití

Hodí se do obýváku, do předsíně či pracovnyJe stylová, trendy a její zajímavá struktura jen podtrhuje její exkluzivní design.

Čištění

Údržba tohoto materiálu je velmi jednoduchá – vnější obal můžete svléknout a vyprat v pračce na 30°C. 


Parametry látek

Luxury koženka Hnědá, BíláLuxury koženka NovinováSoftNaturalUrbanPlait
Pratelnostčištění hadříkemčištění hadříkempraní v pračcepraní v pračcepraní v pračcepraní v pračce
ÚV stálostvysokávysokástřednístřednístřednístřední
Oděru odolnostvysokávysokávelmi vysokávelmi vysokávelmi vysokávelmi vysoká
Vodě odolnostanoanonenenene
Gramáž látky619gr/m2537gr/m2340gr/m2472gr/m2300gr/m2340gr/m2

Složení látky vnější
obal

79% polyvinylchlorid, 20% polyester, 1% polyuretan85% polyvinylchlorid, 13% polyester, 2% polyuretan100% polyester15% len, 23% bavlna, 51% viskóza, 11% polyester100% polyester100% polyester
Složení látky vnitřní obal100% polyester
100% polyester100% polyester100% polyester100% polyester100% polyester

 


Jaký je Universal?

Sedne si s každým, miluje jednoduchost, přírodu a má spoustu skvělých přátel.
Je kliďas i kamarád do nepohody, tak proč se nebavit společně?

O materiálu

Universal je zkrátka univerzální. Naše nejnovější látka má krásné barvy, které perfektně ladí s aktuálními nábytkovými trendy. Je velmi příjemný na dotek a sezení na něm je zkrátka jedna báseň. Vaky v látce Universal mají vždy vnitřní a vnější obal, díky čemu perfektně drží tvar.  Vaky v této látce koupíte pouze a jedině v TULI.

Použití

Universal se hodí do každého pokoje v bytě, pro svou stálobarevnost však skvěle poslouží i na zahradě. Materiál je navíc i voděodolný, takže snese i déšť. Materiál doporučujeme zejména na vaky, které se dají tvarovat na více způsobů, jako je například Sofa, Smart, miniSofa nebo Tuli

Čištění

Údržba této látky je velmi jednoduchá, vnější obal stačí svléknout a vyprat v pračce

Parametry látky

Pratelnostpraní v pračce
ÚV stálostvysoká
Oděru odolnostvelmi vysoká
Vodě odolnostano
Gramáž látky262gr/m2
Složení látky vnější obal100% olefin
Složení látky vnitřním obalem100% polyester

Jaký je Základní polyester?

Je to kus pevné látky, která je velmi příjemná na dotek a zároveň se vyrábí v krásných barevných odlescích. Svou širokou škálou umožňuje výběr mezi hravostí a decentností. Zaručeně si vybere si každý.

O materiálu

Jde o pevnější typ látky, která se prezentuje krásnými a zářivými barvami. Kromě vizuálních plusů je zároveň i voděodolná a světlostálá, čímž si zachovává přednosti oproti jiným labilnější látkám. Je velmi příjemná na dotek a tak ji oceníte nejen v domácnosti, ale i v plavkách v létě na terase.

Použití

Základní polyester je pevnou tkaninou a tak výborně drží tvar. Jeho kvality oceníte zejména u modelů sedacích vaků basicSofa a basicTaburetka. Vhodný je do každé domácnosti a každou terasu.

Čištění

Základní polyester se velmi snadno čistí, což ocení nejedna hospodyňka. Jeho jednoobalové provedení vyčistíte ručně teplou vodou a jemným saponátem, případně jej můžete vytepovat.

Parametry látky

Pratelnostčištění hadříkem nebo tepování
ÚV stálostvysoká
Oděru odolnostvysoká
Vodě odolnostano
Gramáž látky155gr/m2
Složení látky vnější obal100% polyester

3Color Double

Plnohodnotná sedačka s pohodlností pytle

Tuli Bestsellery Sedačka
  • rozmer 180.0 x 80.0 x 80.0 cm
  • objem 1200 l
  • alternativa místo sedačky
  • relax pro dospělé i děti
  • obal se vysvléct u dvouvrstvého provedení
  • praní v pračce u dvouvrstvého provedení
  • vhodný pro vhodný pro celou rodinu

11 699 Kč

Zboží vyrobíme a doručíme do státu do pracovného dňa
Zboží vyrobíme do 14 pracovních dnů.
Doručení zdarma nad 3900Kč Cena za doručení

Zboží doručíme do 14 dnů


Vyberte si z dalších možností

236 -6 129 129 Kč více info

Polyester

Látka vhodná do interiéru i exteriéru. Je vysoce odolná vůči vodě, má běžnou UV stálost (na prudkém slunci v exteriéru může vyblednout). Polyester vyčistíte jednoduše - ručně vlhkou houbičkou a jemným saponátem a nebo jemným praním na 40°C.

Polyester vzor

Hodí se do  interiéru i exteriéru, slunce ji nikdy neublíží, má vysokou UV stálost. Navíc si na ni můžete nechat potisknout vlastní grafiku. Vyperete ji v pračce na 40°C nebo ji vyčistíte ručně vlhkou houbičkou a jemným saponátem.

Nylon

Zvolte si ji do interiéru nebo exteriéru. Má vysokou vodě odolnost a UV stálost, takže vám na slunci nevybledne. Doporučujeme prát v pračce na 40°C nebo ruční čištění vlhkou houbičkou a jemným saponátem.

Luxury koženka

Kvalitní elastická koženka, vhodná do interiéru. Čištění ručně vlhkou houbičkou a jemným saponátem.

Jednovrstvý Tuli vak má pouze jeden obal. Přímo v něm, pod soustavou zipů, je už samotná výplň - nedá se proto vysvléct. Vyčistit ho můžete kartáčkem nebo hadříkem. Pokud byste chtěli na takový vak nový obal, musíte ho obléct na původní.

Dvouvrstvý Tuli vak je o něco šikovnější. Má vnitřní a venkovní obal, díky kterému můžete venkovní obaly jednoduše měnit. Vnitřní obal obsahuje výplň - polystyrénové kuličky. Venkovní obal je dekorativní a můžete ho kdykoliv vysvléct a vyprat v pračce.

Náhradní obal využijete, když chcete obléknout Tuli vak do nového šatu. Na jednoobalový Tuli vak nový obal jen obléknete. Pokud máte doma dvojobalový Tuli vak, jednoduše vrchní obal svléknete a obléknete zpět nový.

  • Jednovrstvé
  • Dvouvrstvé

Info Použité materiály Recenze

Parametry

Rozměry180.0 x 80.0 x 80.0 cm
Hmotnost15.0 kg
Objem1200 l
DesignMgr. art Michal Staško

3Color Double je originální dvojitá sedačka ideální pro odpolední siestu nebo příjemné sezení pro dva lidi. Výborně drží tvar a zároveň se lehce přenáší. Uživíte ji v obýváku či terase a potěší jak dospělé, tak juniory.

Díky dvojitému pevnostnímu švu a kvalitním materiálům odolným vůči tlaku a tření je pytel velice trvalý. Plněný je zdravotně nezávadným polystyrénovým granulátem a lehce se ošetřuje. Vyčistíte ho hadříkem a saponátem, v případě dvouvrstvých provedeni ho můžete dokonce jednoduše svléknout a oprat v pračce. Vybrat si můžete z velkého množství materiálů a barevných provedení vhodných do interiérů i exteriérů.

Fotografie z prostředí

Prohlédněte si videa

Polyester

Praktická a odolná látka, která výborně drží tvar. Vhodná do interiéru i exteriéru. Je vysoce odolná vůči vodě a má běžnou UV stálost (na prudkém slunci v exteriéru může vyblednout). Základní provedení je jednovrstvé, neobsahuje dodatečný vnitřní obal, na rozdíl od dvojvrstvého. Polyester vyčistíte jednoduše – ručně vlhkou houbičkou a jemným saponátem nebo jemným praním na 40°C u dvojvrstvé varianty.

Polyester vzor

Kvalitní měkká látka, příjemná na dotyk, ve dvojvrstvém provedení. Hodí se do interiéru i exteriéru, slunce ji nikdy neublíží, má vysokou UV stálost. Navíc si na ni můžete nechat vytisknout vlastní grafiku. Vyperete ji v pračce na 40°C nebo ji vyčistíte ručně vlhkou houbičkou a jemným saponátem.

Luxury koženka

Kvalitní elastická koženka, vhodná do interiéru. Čištění ručně vlhkou houbičkou a jemným saponátem.

Universal

Skvělá univerzální novinka, která se hodí do interieru i do exterieru. Vak z tohoto materiálu můžete využívat v obýváku či dětském pokojíčku, ale klidně i na zahradě nebo terase. Dokonce i u bazénu, jelikož má materiál voděodolnou úpravu. Je UV stálý, příjemný na dotyk, má nádherné barvy a protože jde vždy o dvouvrstvou varinatu, vnější obal je možné prát v pračce.

Plait

Elegance v obýváku, přesně to je nový materiál s názvem Plait. Hodí se výhradně do interieru a vaky z něj jsou vždy dvouvrstvé. Díky tomu se nemusíte bát ani rozlitého vína, protože vnější obal lze prát v pračce. Už jsme říkali, že je opravdu dokonale elegantní?

Square

Nedá se zaškatulkovat, ačkoliv má hranatý název. Square je jeden z našich nejexkluzivnějších materiálů a vaky z něj jsou vždy klenotem každé domácnosti. Tento materiál má dvouvrstvé provedení, vrchní obal je tedy možné prát v pračce. Zašpinit byste ho ale měli jen doma v obýváku, protože se jedná o ryze interierový materiál.

náhradní náplň na dosypání jsem objednával až po více jak 10 letech!

Už máme druhy vak a naprostá spokojenost. Vždy rychle dodání a bezproblémová komunikace s obchodem. Mohu jen doporučit.

Naprosto skvělá komunikace s obchodem. Velmi milá, příjemná a ochotná paní na telefonu. Poradila mi s výběrem a velmi podrobně mi vysvětlila vlastnosti nabízených látek. Rychlé dodání. Místo 14 dnů to bylo 10 dnů.

Na mieru vyrobený a doručený do 4 dní. Vak veľmi príjemný a skvelo sa na ňom leňoší. Nevieme sa s manželkou dohodnúť kto pôjde prvý...

velká rychlost dodání, i když původně měla trvat výroba 14 dní

Vse probehlo v poradku, rychle dodani! Sedací pytel jak na obrazku, tak ve skutečnosti moc krasny! Mohu jen doporučit a rada nakoupim znova.

U Tuli-tuli jsem koupila jiz dva sedaci vaky.Kdo k nam prijde,je z vaku nadsen.Prvni vak jsem koupila skoro pred rokem a pokud mi ho nezasednou vnoucata,zadne jine sezeni nepouzivam.Hezci vak jsem nikdy nevidela.K Vanocum jsem synovi s rodinou vak take zakoupila...v krasnem barevnem privedeni...Vsichni jsme velice spokojeni...Krasa...

Rychle a spolehlivě doručeno,spokojenost úplná!Díky!

Zboží dorazilo rychle, stránky jsou pěkné a přehledné, dobrý výběr materiálů, veselé dětské motivy, zboží vypadá kvalitně (zhodnotíme časem) Komunikace na výbornou. Škoda jen, že zboží dorazilo v průhledném obalu, pro děti ochomítající se při předání (nelze tomu vždy zabránit) přijdou o překvapení z dárku.

Desetiletá garance na výrobní vady a dvě náplně zdarma jsou silná argument pro tento obchod. Je vidět, že jsou si svou kvalitou jistí.

Výhoda - velký výběr zboží, krásné vzory pro děti. Kvalitu si neodvažuji hodnotit, sedací vaky máme teprve týden a nemám porovnání s jinými, ale povrchový materiál se zdá být kvalitní, silný, dá se celkem dobře i tvarovat (na sezení - ležení apod.)a vnitřní náplň se bude dát dokoupit,tak snad OK... Jediná nevýhoda, neměli skladem všechny vzory a zrovna ten co jsme chtěli nebyl :-)

Rychlá komunikace. U vaku Sofa v polyesteru je opravdu znát bytelnost, taburetka už taková není, ale věřím, že také vydrží. Jinak cenově se již značně blíží značce fatboy, která má na pocit malinko tvrdší polystyren (neudávají hustotu), ale 10 let záruka a dvě náplně mi přijdou jako dostatečná kompenzace a ukazují, že výrobkům věří

Seriozní výrobce, dost vysoké ceny, ale časté slevy, nápadité výrobky, ještě jsem nevyužila slíbenou náplň zdarma, ale u "sedačky" se mi zdají kuličky už dost slehlé, takže brzy i tuto nabídku využiji.

Obchod super, jen pozor na dopravní společnost Geis, kdy jsem byl opravdu nespokojen s jejich postupem, ale to není problém obchodu jako takového a navíc vše vyřešili k mé spokojenosti :-)

super komunikace rychlé dodání zboží přehledný web nadstandardní garanční program

Skvělý obchod s parádními věcmi.

zboží bylo zabaleno v průhledném pytlu, vzhledem k tomu že se jedná o dárek a zboží bylo doručeno odpoledne velmi nešťastné řešení balení

Líbí se mi velký výběr různobarevných vzorů a typů látek. Zatím spokojenost se zbožím, snad bude i nadále. Super je možnost doplnění kuliček zdarma.

Vše proběhlo v pořádku. Můj objednaný sedací vak nebyl skladem a tak mi z obchodu napsali omluvu a termín, do kdy bude zboží doručeno. Zboží bylo do tohoto termínu opravdu doručeno. Oceňuji jednání.

Vstřícná komunikace, jednání se zákazníkem

Doručení až domů. Většina zboží s desetiletou garancí.

pohodlné nakupování nejen pro babičky z venkova velká spokojenost vnučky s dárkem

Skvělý internetový obchod, velmi kvalitní zboží a výborná komunikace

Osobni pristup a snaha vyhovet.

Ano, jen je potřeba dobře koupit, aby klient nebyl nucen vracet, pokud není ze Slovenska. Showroom v ČR je myslím skoro nezbytný nebo vyjednat zpětné vyzvednutí za rozumnou cenu.

Zboží jsem objednávala v pondělí večer a již ve středu bylo k vyzvednutí na mnou zvolené pobočce Geis. Skvělé mi přišlo, že jsem mohla sledovat aktuální polohu balíku, kterou zastávkou zrovna prošel. Jen by bylo fajn, kdyby mi po vyzvednutí balíku už nechodily další upomínky k vyzvednutí. Ale to není problém na straně tuli-tuli ale u přepravce. Jinak jsem byla s nákupem velmi spokojená, na stránkách mi na online chatu poradili, dodání bylo rychlé a v pořádku, na pytli se pohodlně sedí. Běžně z něj musím vyhánět vetřelce.

Maximalni spokojenost, superrychla komunikace:)

Mohu doporučit, bezproblémový nákup.

hezky vypadajici sedaci vaky za primerenou cenu

Doporučuji obchod, protože je solidní. Rychle vyřizuje zakázky a má dobrý sortiment pro děti.

Vynikající komunikace, poskytli mi rady po emailu ohledně materiálů.

Jednoznačně všem obchod doporučuji. Skvělá komunikace a rychlost dodání. Určitě zde opět objednám.

Jsem spokojená

pestrý výběr, variabilita, kvalita výrobků zkušenosti mám dobré i přes komplikace s poškození, které se podařilo zdárně vyřešit doporučuji ostatním viz výše zmíněné důvody

Tento obchod bych doporučila i ostatním. Nákup byl pohodlný a komunikace s prodejcem bezvadná.

vaše nabídka byla oproti ostatním diseinově nápaditá. Doporučuji.

Firma na mě zapůsobila velice kladně při první návštěvě webových stránek, sice jsem potom ještě chvíli hledal jinde, ale pouze tady jsem se cítil "jako doma". Takže jsem si zde i vybral, jsem naprosto spokojen s kvalitou zboží a služeb. Můžu jen doporučit, určitě to není můj poslední nákup.

- kvalitní sedací vak - rychlé dodání

Jedním slovem SUPER!

Velmi dobrý a seriózní e-shop, přehlednost zboží pro snadný výběr, rychlé dodání, aktivní komunikace se zákazníkem - jsem velmi spokojena a neváhala bych se sem obrátit i opakovaně. Bezchybný zákaznický servis.

Perfektní a kvalitní zboží, velmi vstřícná a rychlá komunikace a celkové vyřízení i doručení zboží. Rozhodně doporučuji všem zákazníkům.Potřebujete poradit? 
Jsme online a odpovíme vám během pár minut

Zeptat se