Sednete si Ocenění

Těšíme se z každého uznání a ceny a věříme, že jich ještě bude přibývat. Uděláme pro to vše!

superbrands

German Design Award Nominee

Nejen výhra znamená velkou prestiž. Už jen titul Nominee, tedy nominovaný produkt, má v soutěži German Design Award obrovskou váhu. Do soutěže se totiž není možné přihlásit, produkty si sama vybírá porota z German Design Council. Pořadatel soutěže si všiml našeho modelu 3k a protože splňoval všechny designové a kreativní kritéria, vybral ho do kategorie Lifestyle. Je pro nás obrovskou ctí, že slovenský design poutá pozornost také u odborníků ze zahraničí.

Slovak Superbrands Award 2014

Získáním této ceny jsme se zařadili do skupiny elitních značek, které jsou příkladem úspěšného rozvoje a dynamického vylepšování image značky. Udělila nám ji komise expertů Brand Council tvořená nejuznávanějšími odborníky z marketinu, komunikace a reklamy, na základě veřejného průzkumu renomované agentury GfK.

Red Dot Award 2013

Jsme první slovenskou firmou oceněnou prestižní mezinárodní cenou v kategorie produktového designu. Dostali jsme ji za produkt 3k, variabilní a praktickou textilní hračku rozvíjející kreativitu dětí i rodičů. Cenu uděluje Design Zentrum Nordrhein Westfalen v německém Essenu už od roku 1955, rozhoduje o něm 37 členná porota. Základními kritérii v soutěži jsou funkčnost, stupeň inovace a symbolicky také emocionální obsah.

Národní cena za design 2013 (SR)

Ministr hospodářství SR rozhodl o udělení zvláštní ceny pro Tuli, která vyzdvihla systematické uplatňování designu ve firemní strategii. Národní cena za design je jednou z nejprestižnějších cen na Slovensku a vyhlašuje ji Slovenské centrum designu a Ministerstvo kultury SR za spoluúčasti MH SR a MŠVVŠ SR. Soutěž je určená designérům, výrobcům, grafickým designérům, klientům, ale i studentům designu, kteří tak získávají kontakty s praxí a zároveň nabízí výrobě inovativní koncepty.

Nábytek a bydlení v Nitře

Hlavní cena 2013

Vyhráli jsme ji za variabilní textilní dětskou značku 3k na výstavě Nábytek a bydlení v Nitře v kategorii Doplňky k nábytku, bytový textil.

Hlavní cena 2010

Získali jsme ji za model Obludöö na veletrhu Nábytek a bydlení v Nitře v kategorii Doplňky k nábytku, bytový textil. Na výstavě se představili přední evropští designéři a výrobci se současným moderním světovým designem.

Hlavní cena 2011 a 2010

V roce 2011 jsme si ji odnesli za využití autorského designu vzorů Puojd na kolekci sedacích vaků Tuli z mezinárodního veletrhu nábytku, bytových doplňků a bytového designu MODDOM.

V roce 2010 náš závěsný přebalovací pult Babyboom ocenila porota také na mezinárodním veletrhu nábytku, bytových doplňků a bytového designu MODDOM. Tentokrát jsme dostali cenu za inovativní a mobilní řešení, založené na originálním designu.

MODDOM 2014

MODDOM jako mezinárodní veletrh nábytku, bytových doplňků a interiérového designu tento rok udělil ocenění za prezentaci firemního designu promítnutého do inovativních produktů. Jsme hrdí na to, že toto ocenění dostal právě náš brand – Tuli.

Mladý inovativní podnikatel 2011

Cenu získal „otec Tuli“, zakladatel značky Martin Guttman. Je součástí celosvětové soutěže Creative Young Entrepreneur Award a vyzdvihuje mladé, kreativní, inovativní podnikatele, kteří jsou úspěšní ve svém odvětví podnikání. Soutěž organizovala mimo vládní organizace Junior Chamber International Slovakia a Združení podnikatelů Slovenska.

Začínající podnikatel roku 2011

Zakladatel značky Tuli, Martin Guttman, si v roce 2011 odnesl i nejprestižnější ocenění podnikatelů na celém světě. Soutěž Ernst & Young Podnikatel roku podporuje podnikatelského ducha a oceňuje přínos inspirátorůs jasnou vizí, vedoucím postavením a dosáhnutými výsledky. Toto celosvětové ocenění vyzdvihuje jednotlivce, kteří stojí v čele úspěšných, rostoucích a dynamicky se rozvíjejících firem.