Sednete si Co s námi získáte?

Pohodlné, kvalitní a stylové sezení

pro děti a dospělé do interiéru i exteriéru každé domácnosti, restaurace, dětského koutku nebo na jakoukoliv akci.

Veselé hračky 

podporující kreativitu dětí i rodičů.

Atraktivní sezení pro korporátní klienty

s vlastním potiskem, individuálním tvarem či aplikací loga

Výrobek
ze Slovenska

Jsme slovenská značka a jsme na to pyšní! Spolupracujeme se slovenskými designéry, na Slovensku máme vlastní dílnu, ve které vaky šijeme a vlastní sklad, v kterém je plníme. S Tuli vaky získáte slovenský výrobek, který putuje od výrobců přímo k Vám.

Rychlé dodání

Množství vaků máme na skladě, jsou naplněné, zabalené a čekají už pouze na Vás. Pokud si je objednáte do 15. hodiny, pošleme Vám je následující pracovní den. Pokud později, objednávky pošleme do dvou pracovních dnů. Tuli vaky přepravuje kurýrní služba Geis, která Vám je doručí do jednoho, maximálně dvou pracovních dní. Pokud Váš Tuli vak nemáme v den objednávky na skladě, pošleme Vám ho do 14 dnů.

Vrácení zboží do 14 dnů

Všechno, co jste si koupili přes náš e-shop můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu na Tuli.sk, s.r.o. Bratislavká 97, 900 46 Most pri Bratislave, Slovensko. Peníze bez poštovného Vám vrátíme do 7 dnů od obdržení vaku.

Výrobek ověřený zákazníky

Záleží nám nejen na kvalitě, rychlosti a spolehlivosti, ale i na bezchybném vztahu s Vámi, našimi zákazníky. Snažíme se Vám vyjít vstříc a nezapomínáme ani na úsměv, kterého nikdy není dost. Recenze našich spokojených zákazníku si můžete přečíst i na www.heureka.cz.

Výrobek doporučený ortopedy

Podle odborného lékařského vyjádření ortopedky MUDr. Blaženy Brozmanové, CSc., jsou Tuli vaky velmi vhodné na relaxaci a poskytují spolehlivou oporu těla. Jsou bezpečné i pro malé děti, neobsahují ostré hrany a pravděpodobnost úrazu při manipulaci s vakem je vyloučená. Nezpůsobují deformaci páteře, jsou vhodné na polohování a odlehčení namáhaných částí těla a jako prevence proti proleženinám. Taburetky se hodí na polohování nateklých nohou nebo při problémech s křečovými žílami.