Sednete si Kdo jsme?

Jsme kreativní značka, která má ráda kvalitní, designové a originální sezení, sedací vaky a doplňky pro děti a rodinu. Vyrábíme a designujeme je pro Vás od roku 2006, na Slovensku jsme se stali průkopníkem v této oblasti. Spolupracujeme s předními designéry a architekty, jdeme s dobou a udáváme trendy. Radujeme se nejen z úspěchů na výstavách, ale především z toho, že do Vašeho každodenního života můžeme přinést pohodlí, hravost a eleganci. Na českém trhu působíme od roku 2012.

Jací jsme?

Praktičtí

Chceme Vám život zpříjemnit i ulehčit. Proto vyrábíme Tuli vaky z voděodolných látek, které se jednoduše čistí vlhkou houbičkou a jemným saponátem. Jsou vhodné nejen do interiéru, ale i na balkón, terasu nebo zahradu. Některé provedení jsou dvojvrstvé, vrchní obal můžete svléct a jemně vyprat v pračce.

Oceňovaní

Design má cenu. Víme to i my, a proto nás uznání vždy potěší. Stali jsme se první slovenskou firmou, která získala mezinárodní ocenění Red Dot Award 2013 v kategorii produktového designu za model 3k, variabilní textilní hračku rozvíjející kreativitu dětí i rodičů.

Kvalitní

Nabízíme výjimečnou kvalitu za přijatelné ceny i pro Čechy. Všechny Tuli produkty navrhují slovenští designéři a vyrábíme je na Slovensku. Používáme nejlepší dostupné materiály a technologie.

Pohodlní

U nás máte vždy na výběr. Pohodlné sezení i ležení si vyberete z množství modelů, které můžete tvarovat podle vlastní fantazie. Pocit je a zůstává stejný – pohodlí nadevšecko!

Styloví

Svůj vlastní styl máme už od roku 2006, kdy jsme se stali průkopníkem stylového a pohodlného sezení na Slovensku. Ocenili ho i odborníci na mnohých výstavách. Naši jedinečnost rádi spojíme i s vašimi nápady.

Individuální

Jsme otevřeni veškerým výzvám a nápadům. Sem s nimi! Vyjdeme Vám vstříc, vyhovíme jakýmkoliv požadavkům a vytvoříme takový Tuli vak, který nemá nikdo jiný na světě. Koukněte se na naše speciality.

Zdraví prospěšné

Na zdraví nám extra záleží! Naše Tuli vaky jsou antialergické a doporučené ortopedy pro svoje relaxační vlastnosti. Anatomicky se přizpůsobí tvaru těla a dokážou vytvořit ideální oporu při sezení či ležení. Záda jsou optimálně uvolněná, ale svaly si při tom udržují zdravý tonus. Plníme je čistými kuličkami nejkvalitnějšího potravinářského polystyrenu, který je zdravější, než náplně z běžného stavebního polystyrenu.